Zbliżało się lato. Na zewnątrz było już ciepło i słonecznie. Uznałam, że to najwyższa pora na to, aby uprać dywany. Było już wystarczająco ciepło na to, aby wyschły bez problemu. Ponieważ firma, którą do tej pory wynajmowałam do prania dywanów przeniosła się do innego miasta, musiałam poszukać jakiejś innej, godnej zaufania. Miałam w domu dość sporo dywanów i wykładziny podłogowej, dlatego moje zamówienie na pranie było dość duże. A zależało mi, aby załatwić to za jednym zamachem.

Poszukiwania odpowiedniej pralni dywanów

Pranie dywanów OpoleSwoje poszukiwania rozpoczęłam od intranetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: Pranie dywanów Opole i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam kilka opolskich firm zajmujących się praniem dywanów. Zaczęłam porównywać ich oferty. Wiedziałam, że wybiorę tylko taką firmę, która spełni poniższe wymagania. Firma musiała być profesjonalna, która pracuje na sprzęcie najwyższej jakości. To nie mogła być osoba prywatna, która pracuje na zwykłym odkurzaczu wodnym. Tak uprać dywan, to mogłam sama. Kolejną rzeczą na którą zwróciłam uwagę było to czy firma stosuje odpowiednie płyny nadające się do dywanów o odpowiednich materiałach. Na szczęście większość firm, których ogłoszenia znalazłam podawały informację na temat tego na jakich środkach pracują oraz jakie tkaniny czyszczą. Ostatnim parametrem na który zwróciłam uwagę była cena. Zauważyłam, że część firm mocno zawyża cenę swoich usług. Po tych porównaniach zdecydowałam się umówić z jedną firmą, która wydawała się godna zaufania. Kilka dni później fachowcy przyjechali do mnie do domu i rozpoczęli usługę. Byli bardzo profesjonalni. Najpierw odkurzyli dywany i wykładzinę dywanową, a dopiero potem przystąpili do prania na mokro. Już po tym wiedziałam, że wykonują swoje usługi profesjonalnie. Używali odpowiednich sprzętów i płynów czyszczących do konkretnych tkanin. 

Cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalną firmę. Dzięki temu już wiem, kto teraz będzie prał moje dywany. Dywany po ich usługach były czyste, a nie tylko odświeżone. W dodatku nabrały żywych barw i kolorów. Odzyskały się stracony po zimie blask i kolor. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. A w dodatku dostałam u nich kartę stałego klienta i rabat na kolejne czyszczenie. Na pewno skorzystam z ich usług.