Jestem typowym zmarzluchem. Nawet w lato często przykrywam się wieczorem kocem, kiedy kładę się na łóżku po to, aby pooglądać wieczorem telewizję. Ostatni koc, który miałam skurczył mi się w praniu. Po prostu włożyłam go do pralki, która była ustawiona na zbyt wysoką temperaturę. Teraz mogłam sobie nim przykryć, co najwyżej jedną nogę. Musiałam więc kupić nowy.

Kupno dzianiny na cienki kocyk

dzianina kwiatyPonieważ było lato nie chciałam żadnych ciężkich, grubych, wełnianych koców. Postanowiłam samodzielnie uszyć sobie cienki, ale trzymający ciepło kocyk. Zależało mi na tym, aby był on nie tylko praktyczny i wygodny, ale także elegancki i pasował do mojego nowocześnie urządzonego salonu. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki materiał będzie dla mnie najlepszy. W końcu doszłam do wniosku, że najlepsza będzie dzianina Kwiaty to obecnie jeden z najmodniejszych wzorów na takich materiałach. Po zakup takiej tkaniny udałam się do osiedlowego sklepu z tkaninami. Bez problemu dostałam tam wysokojakościowe dzianiny, które bardzo mi się spodobały. Po przejrzeniu kilku różnych opcji, zdecydowałam się zakupić wysokiej jakości dzianinę z wzorem w eleganckie, duże kwiaty. Dzianina ta była elastyczna i rozciągliwa, a przy tym zapewniała odpowiednią cyrkulację powietrza. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że wobec tego świetnie nadaje się na wszelkie koce, tym podobne tekstylia, a nawet ubrania.

Ponieważ wybrany przeze mnie materiał znajdował się aktualnie w bardzo niskiej, przystępnej cenie, uznałam że nie będę się dłużej wahać i natychmiast zakupić potrzebną ilość tkaniny. Bardzo szybko przekonałam się o tym, że to był świetny wybór. Z tej dzianiny uszyłam naprawdę piękny i praktyczny koc, który świetnie mi służy już przez kilka tygodni i nie mam problemu z utrzymaniem go w czystości.