Byłam ostatnio na szkoleniu z prowadzenia akt osobowych. Jestem kadrową, więc takie szkolenia są mi potrzebne. Na tym ostatnim dowiedziałam się, że muszę trzymać dokumenty w zabezpieczonej szafie. Niestety ja u siebie w biurze nie mam takiej szafy. Trzymam wszystko w drewnianej szafie. 

Wybór szafy metalowej

szafa metalowa krakówTaka szafa, którą mam obecnie w biurze, nie nadaje się do przechowywania dokumentów. Musiałam pójść do swojego szefa, by poprosić o metalową szafę, która będzie najlepsza. Usłyszałam, że muszę poczekać z zakupem szafy, gdyż musi się dowiedzieć u księgowej, czy mamy pieniądze na taki wydatek. Następnego dnia usłyszałam, że mogę zacząć szukać szafy metalowej, oraz że mogę ją kupić. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Nie znam firm, które takie szafy sprzedają, więc muszę rozejrzeć się po Internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę takie zagadnienie jak: szafa metalowa kraków. Udało mi się znaleźć kilka takich firm, które specjalizują się w sprzedaży szaf metalowych. Skontaktowałam się z jedną z nich. Mianowicie miałam kilka różnych szaf do wyboru. Chciałam, aby ta szafa się bardzo wyróżniała na tle innych. Wybrałam więc taką w kolorze czerwonym. Potrzebna mi jest tylko jedna szafa, gdyż nie mamy zbyt dużo akt osobowych. Na szczęście udało mi się jeszcze zdobyć rabat na tę szafę. Po dwóch dniach, od zakupu, został a nam ona przywiezione do biura. Mogłam na spokojnie przełożyć do niej dokumenty, związane z aktami osobowymi. Starą szafę natomiast przekazałam do pokoju szefa. 

Szafa metalowa wygląda bardzo ładnie i okazale w biurze. Wyróżnia się bardzo, ale o to chodziło. Teraz dokumenty są dobrze zabezpieczone przed kradzieżą, a także pożarem. Na mnie spoczywa bardzo duża odpowiedzialność za akta osobowe, więc taka szafa jest mi poprostu otrzebna.