Kupiliśmy właśnie nasze pierwsze mieszkanie na inwestycję . Ponieważ akurat mieliśmy odłożone trochę grosza, a tak  ostatnio wszędzie trąbiono o tych mieszkaniach, postanowiliśmy, ze zaryzykujemy i kupimy mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem. Kupiliśmy więc niewielkie mieszkanie, podobno takiej najlepiej się wynajmują, i zabraliśmy się za urządzanie go, aby jak najszybciej je wynająć chętnej osobie.

Zakup firan do salonu

marszczone ekskluzywne firany do salonuChcieliśmy je urządzić stosunkowo niskim kosztem, ale nie chcieliśmy też na tym za bardzo oszczędzać, ponieważ wiemy, że za tanie rzeczy często płaci się dwa razy, bo okazują się niezbyt wysokiej jakości i potem trzeba je szybko wymieniać. Tak więc kupowaliśmy rzeczy raczej średniej klasy, podobnie z całą glazurą i terakotą i ze wszystkimi materiałami do remontu. Uważam, że mieszkanie bez firanek nie prezentuje się zbyt dobrze, dlatego postanowiłam, że w naszym mieszkaniu muszą być firanki, dzięki temu łatwiej znajdziemy chętnych do jego wynajęcia. Na firankach akurat nie chciałam oszczędzać, jestem uczulona na złej jakości tanie firanki. Dlatego kupiliśmy marszczone ekskluzywne firany do salonu, do kuchni ładne koronkowe firanki na pół okna, a do sypialni bardzo proste, dość gęsto tkane firany. Zapłaciliśmy za nie trochę pieniędzy, ale dzięki nim nasze mieszkanie teraz wygląda naprawdę bardzo atrakcyjnie i jestem zadowolona z wyboru. Rzeczywiści wybór firanek był duży i nie było łatwo się zdecydować, jednak ostatecznie wszystko okazało się idealne. Wszystkie firanki kupiliśmy w kolorze białym, dają one taki efekt czystości i świeżości. Poza tym dzięki firankom można się poczuć w mieszkaniu o wiele lepiej, ponieważ chronią one naszą prywatność. Oczywiście są też żaluzje, ale ich nie używamy przecież w ciągu dnia, a to właśnie wtedy mogą nam do mieszkania zajrzeć jakieś wścibskie oczy. Firanki temu zapobiegną.

Warto jest kupić do mieszkania firanki, od razu wnętrze wygląda inaczej, o wiele bardziej przytulnie. O ile zasłonki nie są niezbędne, wiele z nimi kłopotu i z powodzeniem mogą je zastąpić żaluzje, o tyle firanki jednak warto jest mieć. Nie jest to duży wydatek, całkiem dobrej jakości firanki można dostać w naprawdę korzystnej cenie. Wybór firanek na rynku jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.