Zapewne nie raz przyszło nam przeżywać chwile grozy, kiedy okazało się, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa lub byliśmy uczestnikami wypadku. Czy wiemy wtedy do kogo zwrócić się o pomoc? Ile zapłacimy za wynajęcie lawety? 

Niedrogi wynajem lawet do samochodu

najtańsza laweta - szczecinNiekiedy mroźna pora roku przynosi za sobą nie tylko chłodne dni oraz noce, ale także niskie temperatury, które mogą wywołać szereg niekorzystnych skutków. Nierzadko bowiem zdarza się nam, że po dość mroźnej nocy samochód odmawia nam posłuszeństwa i nie chce nam się dać odpalić. Zazwyczaj pierwszą myślą jaka nam przychodzi jest akumulator, który najczęściej odpowiada nam za usterkę. Przeważnie chcąc znaleźć przyczynę popsutego auta szukamy nie tylko dobrego warsztatu samochodowego ale również usług lawety, która pomoże nam dostarczyć nasze auto do wybranego warsztatu, aby podjąć samochód diagnozie. Takie rozwiązanie gwarantuje szybką i sprawną diagnozę, a także naprawę samochodu bez względu na to czy mamy problem z akumulatorem czy usterka jest bardziej poważniejsza. Na rynku ceny lawet się różnią w zależności od miejsca i jakości świadczonych usług, jednak jeśli interesuje nas  najtańsza laweta – szczecin to miasto w którym bez problemu znajdziemy w konkurencyjnej i niskiej cenie firmy świadczące tego typu pomoc drogową. Korzystając z usługi lawety możemy w każdej porze dnia prosić o pomoc, gdyż często takie usługi są czynne 24 godz. na dobę. Profesjonalni pracownicy, którzy świadczą usługi mogą nie tylko przetransportować auto do warsztatu ale również na miejscu sprawdzić czy to wina rozładowanego akumulatora czy poważniejsza usterka, co pozwoli w szybki sposób zdecydować co dalej z naszym autem. Usługi, które zajmują się wynajęciem lawet oferują też dowóz paliwa na miejsce, choć usługa jest do tej pory dość nietypowa to bardzo przydatna, gdy samochód nagle nam stanie z powodu braku paliwa. Nie zawsze mamy możliwość dostarczenia samodzielnie paliwa czy ropy do naszego pojazdu ze stacji, więc w tym celu możemy zawsze zadzwonić do usług lawety, która dowiezie nam na wyznaczone miejsce odpowiednią ilość paliwa. Jak wiemy każda wynajmowana laweta musi spełniać pewne wymogi i oczekiwania. jednym z takich oczekiwań jest to, że w razie potrzeby można towarzyszyć swojemu pojazdowi w kabinie holownika. Każda laweta spełnić musi określone wymagania co do specjalnego wyposażenia. Podczas transportu samochody powinni być przymocowane za pomocą przystanków oraz pasów napinających. Platforma wózka holowniczego powinna zawierać zapalniczki wsteczne.

Pracownicy uwzględniają wszystkie życzenia klienta, wykonują pracę szybko oraz sprawnie oferując najkorzystniejsze ceny. Płatność za wykonaną usługę jest uzgodniona z kierowcą, gdyż może być zapłacone gotówką lub inna formą jaka pasuje klientowi oraz usługodawcy.