Mój pierwszy dzień pracy pamiętam doskonale. Byłam ogromnie podekscytowana, udało mi się dostać moją wymarzoną pracę w tej prestiżowej firmie. Długo się o nią starałam, musiałam przejść wiele testów, wiele rozmów i w końcu sukces.Pierwszego dnia pracy cały dzień mieliśmy szkolenia, a także dostaliśmy konieczny sprzęt, czyli laptopy i telefony (telefony stacjonarne w naszej firmie praktycznie nie funkcjonują).

Tania wymiana szybki

wymiana szybki iPhoneDostaliśmy bardzo dobry sprzęt. Były to nowiuteńkie laptopy, do wyboru torba lub plecak do ich noszenia, a do tego nowiutkie iPhony. Zawsze marzyłam o takim telefonie, a tu proszę – marzenia się spełniają. Tym bardziej fajnie, bo mogliśmy z telefonów korzystać również w celach prywatnych. Od razu postanowiłam odpowiednio zabezpieczyć telefon, z moimi doświadczeniami z telefonami nie mogłam zostawić go bez zabezpieczenia. W każdym niemal telefonie miałam bowiem stłuczoną szybkę. Jednak niestety, kiedy szłam kupić szybkę i zabezpieczenie na tył telefonu, upadł mi on tak nieszczęśliwie, że stłukł się wyświetlacz. Bardzo się zmartwiła. Pierwszy dzień pracy, a tu taki pech. Na szczęście mój chłopak powiedział, że to da się naprawić i w nieautoryzowanym salonie nie powinno być jakoś strasznie drogie. Od razu więc ruszyłam do punku, w którym możliwa była wymiana szybki iPhone.Okazało się, że bez problemu szybkę mi wymienią i to praktycznie od ręki. Poczekałam może godzinę na wymianę, pozwiedzałam w tym czasie centrum handlowe, gdzie punkt się mieścił i kiedy wróciła, mój telefon był jak nowy. Nie było widać żadnego śladu po upadku. Działą również bez zarzutu. Kiedy doszło do płacenia, okazało się, że koszt wymiany szybki nie jest wcale jakiś straszni wysoki. Na pewno jest to o wiele tańsze niż wymiana telefonu na nowy. Dobrze, że jest taka możliwość, inaczej musiałabym ponosić duże koszty.

Wymiana szybki w telefonie w obecnych czasach nie stanowi żadnego problemu.Oczywiście lepiej jest telefon odpowiednio zabezpieczyć, jednak kiedy już dojdzie do upadku i zniszczenia, nie trzeba się załamywać. W punkcie naprawy telefonów bez problemu możemy dokonać wymiany na nową. Koszt z całą pewnością będzie niższy niż koszt zakupu nowego telefonu, będzie to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.