Osoby wierzące na pewno przynajmniej raz na jakiś czas robią jakiś krok w celu pogłębienia swojej wiedzy na jej temat. Czasami w końcu mamy jakieś pytania, na które poszukujemy odpowiedzi, a innym razem po prostu mamy chwilę zwątpienia i potrzebujemy czegoś ,co nas z niej podniesie. Dobrym pomysłem na pewno jest zakup jakiejś wartościowej książki od autora, który na wierze zna się jak nikt inny. Wtedy na pewno uda nam się wszystko sobie poukładać.

Ciekawe książki autorstwa Augustyna Pelanowskiego

książki pelanowskiOdkąd tylko pamiętam, jestem osobą wierzącą. Miałam jednak soje wzloty i upadki w tej kwestii i nadal buduję swoją wiedzę na temat tego, w co wierzę i co wyznaję. Ostatnio jednak brakowało mi czegoś, co podniosłoby mnie na duchu i sprawiło, że zaczęłabym wierzyć tak mocno jak kiedyś. Ostatecznie zaczęłam więc szukać czegoś co mogłoby mi pomóc w internecie, a konkretniej chodziło mi o książki Pelanowski Augustyn, ojciec duchowny okazał się być autorem kilku i od razu mnie to zainteresowało. Jego książki były bardzo polecane i chwalone przez internautów, a ja czułam, że to jest właśnie to, czego szukałam przez cały ten czas. Musiałam więc pokusić się o zakup czegoś jego autorstwa, więc to zrobilam. Jego książki, które były komentarzami do Ewangelii, rozważaniami lub modlitwami od razu do mnie przemówiły. Czułam, że dzięki nim mam większe poczucie wiary, a do tego więcej rozumiem. Ich czytanie było dla mnie bardzo uzdrawiające i dlatego od razu po przeczytaniu książek, zakupiłam kolejne pozycje autorstwa ojca Pelanowskiego. Cieszę się, że na nie wpadłam, bo książki te odmieniły moje życie i wiele mnie nauczyły. Czytam je z radością i czuje, że moja wiara jest tak ogromna jak jeszcze nigdy nie była. Polecam więc owe książki swoim znajomym i przyjaciołom, bo wiem, że warto je czytać.

Kiedy szukamy ciekawej lektury na temat wiary, powinniśmy szukać czegoś co jest dobrze i mądrze napisane, co odpowiada na trudne pytania i sprawia, że czujemy jak nasza wiara się wzmacnia. Potrzebujemy więc czegoś, co podniesie nas na duchu i sprawi, że poczujemy się po prostu lepiej, a takie właśnie są książki napisane przez Augustyna Pelanowskiego. Na pewno nas one nie zawiodą, a po ich przeczytaniu będziemy się czuli zmotywowani oraz mądrzejsi.