Współpracowaliśmy jako firma od produkcji statuetek z wieloma urzędami wiedząc, że tam są naprawdę bardzo dobre pieniądze. Okazuje się, że są to tak naprawdę najlepsze możliwości na zarobienie dodatkowych środków. Urzędy bardzo często potrzebują statuetek i często też interesują się tym tematem bardzo szeroko. 

Zamówienie na sporo statuetek

statuetki okolicznościowe dla urzędówWydaje mi się, że jeśli ktoś jest zainteresowany statuetkami to faktycznie może skorzystać z możliwości zamówienia u nas statuetki, która będzie przede wszystkim indywidualnie dopasowana do potrzeb. W obecnej chwili doskonale odnajdowaliliśmy się w każdej sytuacji. Kwestie związane z zamawianiem statuetek mieliśmy opanowane. Mieliśmy nawet pracownika, który był oddelegowany tylko i wyłącznie do kontaktu z urzędami. Dzięki czemu wiedzieliśmy, że można będzie stale poszerzać grono naszych klientów. Jest to wysoce wskazane, aby każda statuetka była dedykowana, czyli zaprojektowana na swój indywidualny sposób. Na pewno jeśli chodzi o statuetki to tym bardziej trzeba skupić się na detalach. Statuetki okolicznościowe dla urzędów charakteryzowały się przede wszystkim najwyższą starannością. Kilku pracowników odpowiedzialnych za zaprojektowanie codziennie stawało na wysokości zadania po to, aby doprowadzać projekty od początku do końca. Oczywiście na samym początku ustalaliśmy z urzędem wszystkie szczegóły, czyli to na jaką okazję ma zostać wręczona statuetka, bądź też jak to dokładnie ma wyglądać, bo wychodziliśmy zawsze z inicjatywą. Tak, że pracownicy odpowiedzialni za kontakt z nami nie musieli się niczym przejmować i nad czym zastanawiać. Dlatego właśnie wierzę, że jest to świetna opcja. Firmy doskonale wiedzą z jakimi specjalistami współpracować i faktycznie były bardzo wymagające. Z urzędami rozmawia się na swój specyficzny sposób, jednakże zawsze można wszystko załatwić. Faktycznie jeśli chodzi o urzędy to można powiedzieć, że jest to nietypowa instytucja, która wymaga odpowiedniego traktowania. 

Statuetki na zamówienie wysłaliśmy średnio kilka razy w miesiącu. Było naprawdę spore zapotrzebowanie i tak naprawdę na początku każdego roku otrzymywaliśmy propozycje na zamówienie statuetek. Zawsze też przystąpiliśmy do udziału w ofertach przetargowych, co było koniecznością. Muszę przyznać, że dzięki temu też nauczyliśmy się bardzo dużo o naszych klientach. Zawsze też warto przećwiczyć tematy związane z przygotowywaniem ofert dla klientów co moim zdaniem jest kluczowe.