Remont i wykończenie domu lub mieszkania jest trudne i wymaga dużo czasu i energii. Wiem to sama doskonale, ponieważ jestem właśnie w trakcie remontu. Razem z mężem postanowiliśmy odświeżyć naszą łazienkę. Ostatnio podczas zakupów zdecydowaliśmy się na zakup wysokiej baterii umywalkowej oraz asymetrycznej wanny. Wszystkie te decyzje nie przyszły nam łatwo, często musieliśmy mierzyć naszą łazienkę oraz zastanawiać się, czy wybrane meble oraz urządzenia będą pasowały do toalety.

Wysokie baterie umywalkowe w łazience

wysoka bateria umywalkowaRemont w domu nie jest łatwo sprawą. Wymaga dużo siły oraz podjęcia wielu wyborów. Obecnie staram się wybrać i dopasować płytki podłogowe do zakupionych wcześniej białych pytek ściennych. Myślę, że grafitowe lub szare płytki będą odpowiednie. Nie wiem jednak na jaki kształt oraz na jaką wielkość się zdecydować, uważam jednak, że duże kwadratowe płytki wyglądają bardziej elegancko i nowocześnie. Nadal jednak zastanawiam się jaka deszczownica będzie najlepiej pasowała do kupionej wanny oraz będzie najlepiej prezentowała się w naszej  nowej łazience. Cieszę, że udało nam się już wybrać odpowiedni zlew nabaltowy oraz właściwą wiszącą szafkę oraz dopasować wysoka pozłacana bateria umywalkowa, która sprawdza się doskonale. Nadal jednak nie mamy wybranej szafki z lustrem, myślałam, że będzie to najłatwiejszy wybór. Niestety, w sklepach znajdują się szafki o różnych rozmiarach, różnych kształtach, dlatego nadal nie wiem na jaką szafkę z lustrem się zdecydować. Równie trudnym wyborem jest dla mnie zakup odpowiednich dodatków takich jak dozownik na mydło, stojak na papier toaletowy, czy dywanik. Takie dodatki powinny być przede wszystkim użyteczne, jednak nie da się ukryć się upiększają i dodają elegancji w każdej łazience. A odpowiednie dobranie kolorów nie jest wbrew pozorom łatwe.

Wybór wanny, zlewu, wysokiej baterii umywalkowej wydaje się łatwy, jednak wielość tego typu artykułów w sklepach, moim zdaniem, nie ułatwia zakupów. Jednak dzięki temu możemy urządzić naszą toaletę dokładnie tak jak chcemy. Warto posiwieć chwilę, aby wybrać odpowiedni sprzęt oraz meble do łazienki oraz do każdego innego pomieszczenia. Warto zastanowić się również nad odpowiednią kolorystyką. Dzięki temu nasze mieszkanie zachwyci każdego gościa.