Zbliżający się nowy rok będzie dla mnie bardzo wyjątkowy. Bierzemy bowiem z narzeczonym ślub w maju i właśnie jesteśmy na półmetku przygotowań. Nie spodziewałam się, że wymaga to tyle energii. Okazuje się, że jest więcej rzeczy do zorganizowania, niż by się na pierwszy rzut oka mogło wydawać. Często przypominają się nam jakieś małe drobiazgi, które ostatecznie mają duże znaczenie. 

Drewniany magnes z podziękowaniem

podziękowania dla gościŚlub jest zawsze wielkim i ważnym wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Ogromną radością jest też to, że można na taki ślub zabrać naszych najbliższych i przyjaciół i potem świętować z nimi to ważne dla nas wydarzenie. Dużo energii, no i oczywiście pieniędzy, pochłaniają same przygotowania do ślubu. Często przypominają się nam kolejne rzeczy, których do tej pory nie mieliśmy na liście. Mam okazję tego doświadczać na własnej skórze, ponieważ już za pół roku biorę ślub. Praktycznie nie ma tygodnia, w którym nie załatwialibyśmy spraw związanych z ślubem. Teraz, na przykład, wybieramy podziękowania dla gości weselnych, które znajdą się przy każdym nakryciu. Początkowo chcieliśmy, żeby były to jakieś słodkości, jednak potem uznaliśmy, że fajniejsza będzie jakaś stała pamiątka. Ostatecznie dajemy naszym gościom wygrawerowane magnesy na lodówkę. Znajdować się będzie na nich data ślubu, nasze inicjały i spersonalizowane podziękowania. Magnesy są wykonane z kawałka drewna w kształcie serca. Spakujemy je w eleganckie, materiałowe siateczki, przewiązane kokardką. 

Od kilku lat na weselach panuje taka tradycja, że państwo młodzi decydują się na dziękowanie gościom weselnym w jakiś wyjątkowy sposób. My, na przykład, wybraliśmy z narzeczonym drewniane magnesy. Znajdą się na nich spersonalizowane podziękowania razem z naszymi imionami i nazwiskiem.