Jeszcze kilka lat temu uwielbiałam minimalistyczne wnętrza urządzone w stylu skandynawskim. Teraz bardzo podobają mi się eleganckie dodatki i rzucające się w oczy, klasyczne meble. W takim też stylu urządziłam sypialnię, która niedawno przeszła remont. Najważniejszym punktem w sypialni jest łoże z pikowanym zagłówkiem w kolorze butelkowej zieleni. Wygląda ono w pokoju po prostu przepięknie.

Nowe łóżko to funkcjonalny i elegancki mebel

łóżko do sypialni z pikowanym zagłówkiemLubię kiedy wnętrze jest przytulne, ale nie przepadam kiedy w pomieszczeniu znajduje się dużo tzw. rupieci. Moja sypialnia po remoncie jest elegancka, ale zadbałam o to by wnętrze wydawało się chłodne oraz jak z katalogu. Kupione przeze mnie łóżko do sypialni z pikowanym zagłówkiem jest cudowne i nie zamieniłabym go na nic innego. Początkowo zastanawiałam się czy nie kupić łóżka w bardziej neutralnym kolorze, ale butelkowozielony, satynowy materiał, którym obita jest rama łóżka, przepięknie łączy się ze złotymi dodatkami, które zdobią moją sypialnię. Wielkie łóżko ustawione na środku pokoju wygląda luksusowo. Kupiłam największy dostępny rozmiar łóżka i od razu w sklepie dobrałam odpowiedni materac z pianki kokosowej. Łóżko nie było tanie, ale nie żałuję ani jednej złotówki na niego wydanej. Zachwyca ono nie tylko swoją stroną estetyczną, ale też jest po prostu bardzo wygodne.

Nie lubię remontów, chyba jak każdy, ale zdecydowanie warto jest czasami poświęcić kilka dni z życia by cieszyć się wspaniałym efektem po remoncie. Moje nowe eleganckie łóżko do sypialni niesamowicie mi się podoba i uważam, że jest to najlepszy zakup ostatnich kilkunastu miesięcy. Mimo, że wybierając łóżko sugerowałam się głównie jego wyglądem, to jest to też niezwykle wygodny mebel. Spanie w nim to czysta przyjemność.