Kiedy wiele lat temu przeprowadzaliśmy się do naszego obecnego mieszkania, nie mieliśmy zbyt dużych funduszy na remont. Każde z nas pracowało w jednej z pierwszych prac, nie mieliśmy jeszcze zbyt wielu możliwości, aby awansować, tak więc i nasze zarobki niebyły zbyt wysokie. Co prawda obciążeń też nie mieliśmy zbyt wiele, ale bardzo ważna w naszym życiu byłą dobra zabawa, na nią głównie przeznaczaliśmy dostępne fundusze. Dlatego remont zrobiliśmy po kosztach.

Wybór sufitu podświetlanego

sufit podświetlanyPonieważ wiele elementów wystroju po starych właścicielach cały czas jeszcze nadawało się do użytku, postanowiliśmy wiele z nich zostawić i wyremontować jedynie to, co było naprawdę konieczne. Planowaliśmy resztę rzeczy remontować stopniowo, kiedy będziemy dysponowali większymi funduszami. I tak właśnie stało się z łazienką, która była jeszcze w całkiem dobrym stanie, więc postanowiliśmy ją zostawić, jak była. Teraz jednak nadszedł już czas, kiedy stanowczo należał jej się remont. Była bardzo zniszczona i po prostu przestarzała. Nową łazienkę chcieliśmy urządzić dla odmiany bardzo nowocześnie. Marzył nam się w niej sufit podświetlany. Ostatnio widzieliśmy coś takiego u znajomych, było to rozwiązanie, które podpowiedział im zatrudniony przez nich projektant wnętrz i bardzo nam się taki sufit spodobał. Oczywiście planowaliśmy do remontu łazienki wynająć ekipę remontową, sufit to nie była jedyna rzecz do wymiany. Jednak na upartego taki sufit bez problemu można zamotowac samodzielnie, jest on niezwykle prosty w montażu. Koszt takiego sufity jest przy tym naprawdę bardzo niski i każdego na pewno na taki sufit stać. Zamontowanie takiego sufitu do doskonały pomysł, sufit bowiem prezentuje się bardzo dobrze, jest t niezwykle oryginalna część łazienkowego wystroju. Poza tym nadaje się on również do innych pomieszczeń, nie tylko do łazienki.

Coraz modniejszym ostatnio rozwiązaniem stosowanym w wystroju wnętrz jest sufit podświetlany. taki sufit może być montowany w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach, takich jak na przykład kuchnia czy salon. W każdym z nich będzie prezentował się doskonale. Koszt takiego sufitu jest naprawdę niewysoki, a jego montaż nikomu nie przysporzy problemu. Z całą pewnością warto jest się na taki sufit zdecydować.