Zdecydowanie częściej kobiety wybierają biżuteria złota. Taka biżuteria pasuje im do obrączek i taką wolą. Jednakże tańsza jest biżuteria ze stali chirurgicznej lub po prostu Srebrna. Taką biżuteria można nosić na codzień bez obaw ojej zgubienie. Za kolczyki srebrne zapłacimy około 50 zł więc nie jest to duży koszt. Wiele znanych sklepów Jubilerskich ma w ofercie bardzo duży wybór jeśli chodzi o kolczyki srebrne. Ponadto bardzo często mają kartę stałego klienta dzięki którym kupujemy biżuteria atrakcyjniejszech cenach czyli ze zniżką. 

Najpiękniejsze kolczyki ze srebra

włoskie kolczyki srebrneKażda kobieta w swojej kolekcji biżuteryjnej powinna mieć włoskie kolczyki srebrne. Mogą to być wkrętki, wiszące lub nawet klipsy. Bez znaczenia ważne by były bardzo dobrze wykonane oraz najmodniejszych wzorów. Obecnie na półkach u jubilerów możemy zaobserwować bardzo dużą ilość sztuk biżuterii w koniczyną, sercem, krzyżem, nieskończonością oraz z innymi wieloma wzorami. Takie noszą zarówno dojrzałe kobiety jaki młode dziewczyny. Ponadto coraz częściej sięgamy po długie kolczyki.Takie zdecydowanie powinniśmy zakładać np. do sukni wieczorowych. Wszelkie go rodzaju uroczystości typu wesele przyjaciółki zawsze związane są z piękną biżuterią oraz niebanalną suknią. Razem kluczyki i ubranie musi pięknie współgrać. Ponadto kobiety w ostatnim czasie bardzo często kupują srebrną biżuteria pozłacaną. Ta jest także tańsza od biżuterii złotej a wygląda bardzo do niej podobnie. Oczywiście w ostatnim czasie bardzo Modna stała się także biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316 L. Ponadto biżuteria ze stali Filologicznej nie uczulają tak często jak złoto oraz Srebro więc jest polecana dla pań, które nie mogą nosić biżuterii.Jej atutem jest to, że nie czarnieje, nie zmienia koloru oraz nie jeszcze się szybko.

Wszystkie kobiety, które kochają biżuterią powinny mieć w swoich szkatułka kilkanaście rodzaji. Najbardziej ulubionąm jest biżuteria złota oraz Srebrna. Chociaż coraz częściej sięgamy po tańsze zamienniki czyli po biżuterii je ze stali szlachetnej. Jeśli kobieta lubi luksusy oraz piękne i eleganckie kolczyki powinna kupić biżuterią włoską. Ta dostępna jest w nielicznych salonach jubilerskich. Częściej spotkamy ją w małych Salonikach lubi Lerskich, które tworzą prze piękną biżuteria od kilkunastu lub kilkudziesięciu lat.