Pilnie poszukuję sprawdzonego i taniego adwokata z Tarnowa. Niestety, ale po dwudziestu latach małżeństwa pojawił się u nas całkowity jego rozkład. Stało się tak z winy mojego męża, który postanowił znaleźć sobie młodszą kochankę. Jak się dowiedziałam, jest to jego pracownica, którą sam zatrudnił, mimo braku wystarczających kompetencji. Wczoraj mąż prosił mnie o wybaczenie, ale ja nie mam zamiaru kontynuować tego związku.

Polecany tarnowski adwokat z Tarnowa

tarnowska kancelaria adwokackaJak do tej pory, nie miałam styczności z prawnikami, sądami, bo nie było takiej potrzeby. W celu zdobycia jakikolwiek informacji na temat tarnowskich kancelarii, wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową. Interesuje mnie prawnik, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Wiem, że moja przyjaciółka wzięła specjalistę od prawa karnego, co okazało się później totalną porażką. Przeczytałam komentarze na tarnowskim forum internetowym i znalazłam polecanego adwokata z Tarnowa. Ta tarnowska kancelaria adwokacka znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, co mnie ogromnie cieszy. Mam problemy z poruszaniem się, ponieważ jestem osoba niepełnosprawną. Być może, to było przyczyną zdrady mojego męża, bo odkąd zaczęłam jeździć na wózku inwalidzkim, nasze relacje się znacznie osłabiły. Mam wrażenie, że zaczął się nawet mnie wstydzić przed kolegami z pracy. Nie muszę chyba dodawać, że było to dla mnie niesamowicie przykre doświadczenie. W głębi serca cieszę się, że to wszystko niedługo się zakończy. Może poznam kiedyś odpowiedniego człowieka, który zaakceptuje mnie taką, jaką jestem. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu kancelarii i umówiłam się na spotkanie z adwokatem. Muszę stwierdzić, że prawnik miał bardzo ciepły i sympatyczny głos, co mnie trochę uspokoiło, gdyż jestem tą całą sytuacją zestresowana.

Jeśli chodzi o koszt porady prawnej, to oscyluje on w granicach dwustu złotych. Jest to koszt samej porady prawnej, a napisanie pozwu rozwodowego to kolejny wydatek. Nie mam zbyt wielu oszczędności, ponieważ utrzymywał mnie mąż, więc będę starała ubiegać się tez o alimenty. Czytałam, że jeżeli rozwód jest z winy męża, to alimenty mi się należą, gdyż po rozwodzie bardzo pogorszy się moja sytuacja finansowa. Można powiedzieć, że będę żyłą na granicy ubóstwa.