Od zawsze miałem problemy z zębami. Mimo iż bardzo dobrze dbałem o higienę i często udawałem się do stomatologa i tak za każdym razem okazywało się, że mam próchnicę i muszę leczyć zęby. Ostatnio jednak okazało się, że muszę wyleczyć jednego zęba kanałowo. Mój dentysta natychmiast odesłał mnie do endodonty. Zapytałem się, go skąd taka decyzja i czy nie mógłby sam się tym zająć.

Zapisałem się do doświadczonego endodonty

endodonta mokotówDowiedziałem się do niego, że leczenie kanałowe, czyli endodoncja wymaga specjalistycznego sprzętu, które pozwala na dosłownie mikroskopijne powiększenie. W ten sposób lekarz może precyzyjnie wiercić w korzeniu zęba i pozbyć się próchnicy oraz zepsutej tkanki zęba. On sam nie posiadał odpowiedniego sprzętu, dlatego odesłał mnie do specjalisty. Teraz musiałem znaleźć odpowiedni gabinet

doxycycline online

, gdzie zostałbym szybko przyjęty. Na szczęście w mojej okolicy przyjmował znany i doświadczony endodonta Mokotów to dzielnica Warszawy, w której znajdował się jego gabinet. Udałem się tam jeszcze tego samego dnia i zapisałem na wizytę. Nie musiałem na nią długo czekać i już po kilku dniach zjawiłem się na wizycie. Byłem bardzo zadowolony z usług tego endodonty, ponieważ przeprowadził on szybkie i dokładne leczenie kanałowe mojego zęba. Muszę przyznać, że najważniejsze było dla mnie to, że leczenie było w pełni bezbolesne, a sama wizyta nie wiązała się z żadnym dyskomfortem.

Teraz jestem już przekonany, że jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował leczenia kanałowego

, z pewnością skorzystam z tego miejsca. Ten endodonta posiada dużą wiedzę na temat wykonywanej przez siebie pracy, a co jeszcze ważniejsze ma empatię i cierpliwość do pacjentów. Dzięki bardzo dobremu znieczuleniu, które mi wykonał zupełnie nie czułem bólu podczas leczenia i zaraz po nim.