Od kilku lat prowadzę własny zakład kosmetyczny. Największą popularnością, u mnie w salonie cieszy się depilacja laserowa. Mam na nią bardzo dużo klientem. Od roku posiadam nawet własny laser do depilacji. Niestety ostatnio się on popsuł. Domyślałam się, że to z powodu zbyt częstej eksploatacji. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam do serwisu i przyjechali oni zabrać laser do naprawy. Miałam nadzieję, że szybko się z tym uporają. Niestety, nie było tak fajnie.

Wynajęłam laser do depilacji

wynajem lasera do depilacjiOkazało się, że problem z laserem jest bardziej skomplikowany i naprawa potrwa około dwóch tygodni. Nie mogłam tak długo czekać, ponieważ mogłam stracić stałe klientki. Nie pozostało mi nic innego, jak wynająć taki sam laser na czas naprawy. Na szczęście wiedziałam, gdzie go znajdę. Jeszcze zanim dorobiłam się własnego lasera i innych sprzętów niezbędnych w salonie kosmetycznym, korzystałam z wypożyczalni takich urządzeń. Miałam jeszcze w telefonie komórkowym numer do tamtej firmy. Zadzwoniłam i powiedziałam, że interesuje mnie wynajem lasera do depilacji. Podałam markę i model urządzenia. Całe szczęście akurat ten model depilatora nie był wynajęty i mogłam go otrzymać od wypożyczalni jeszcze tego samego dnia. Bardzo się ucieszyłam, że nie musiałam już przekładać wizyt następnych klientem. Od razu wpłaciłam odpowiednią należność i poprosiłam o to, aby wypożyczalnia jak najszybciej dostarczyła mi sprzęt na wskazany adres. Zrobili to jeszcze tego samego dnia. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że jako stała klientka tej firmy otrzymałam rabat na wynajem tego sprzętu. Takie lasery to bardzo drogi sprzęt, dlatego na początku po tym jak otworzyłam swój salon nie było mnie stać na kupno takiego urządzenia i korzystałam z wypożyczalni. Teraz, przekonałam się, że takie wypożyczalnie sprawdzają się nie tylko w przypadku nowych gabinetów kosmetycznych, których właściciele są na dorobku.

Byłam bardzo zadowolona z wypożyczonego sprzętu. Był on w bardzo dobrym stanie, nie było po nim widać nawet śladów użytkowania, i świetnie mi się na nim pracowało. To była bardzo dobra alternatywa na czas kiedy czekałam, aż mój laser wróci z naprawy. Bardzo dobrą opcją była również możliwość podstawienia lasera na wybrany adres. Nie musiałam nigdzie jechać, aby go odebrać.