Moja córeczka niedługo miała obchodzić swoje czwarte urodziny. Stwierdziłam, że dobrze będzie zrobić jej z tej okazji profesjonalną, dziecięcą sesję zdjęciową. Uznałam, że będzie to znakomita pamiątka do albumu na jej osiemnaste urodziny. Córka urodziła się latem, więc była to świetna okazja do tego, aby zrobić jej profesjonalną sesję dziecięcą w plenerze. Musiałam tylko znaleźć fotografa, który specjalizuje się w wykonywaniu takich fotografii.

Gdzie w Olsztynie wykonam profesjonalną sesję dziecięcą?

profesjonalne sesje dziecięce w olsztynieZależało mi na tym, aby znaleźć fotografa, który specjalizuje się w wykonywaniu sesji dziecięcych. Wiedziałam, że nie każdy fotograf będzie miał odpowiedni sprzęt do sesji plenerowych i przede wszystkim cierpliwość do rozbrykanego dziecka, które może nie współpracować przy wykonywaniu fotografii. Jedna znajoma mamuśka, która ostatnio sama fundowała swojemu dziecku taką sesję dziecięcą, doradziła mi gdzie powinnam się udać. Był to fotograf, który wykonywał profesjonalne sesje dziecięce w olsztynie. Pokazała mi ona zdjęcia z sesji zdjęciowej swojego synka i muszę przyznać, że były to bardzo profesjonalne i pięknie wykonane zdjęcia, które niezwykle mi się spodobały. Podała mi ona również adres strony internetowej, gdzie mogłam się zapoznać ze szczegółowym portfolio tego fotografa. Po obejrzeniu jego przykładowych zdjęć z sesji dziecięcych, zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nim na wykonanie sesji zdjęciowej w parku w Olsztynie, który znajdował się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Jak się wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Fotograf ten wykonał sesję dziecięcą w bardzo dobrej, niskiej cenie. Oprócz wykonania samych zdjęć, w cenie znajdowała się również foto książka oraz zgranie na nośnik pamięci zdjęć, których zdecydowałam się nie wywoływać.

Najważniejsze było jednak dla mnie to, że fotograf ten okazał się prawdziwym profesjonalistą, a na wykonanie przez niego sesji dziecięcej nie musiałam zbyt długo czekać. Zdjęcia wykonane przez tego fotografa podczas sesji dziecięcych były profesjonalne i dopracowane w każdym calu. Naprawdę świetnie się prezentowały, a do tego były wywołane na bardzo ładnym, błyszczącym papierze fotograficznym, dzięki czemu kolory były wyraźne i wyraziste.