Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie, które było przeznaczone do remontu. Już się od niego wprowadziliśmy, choć wymagało ono gruntownego remontu. Nie wiedzieliśmy za co powinniśmy się zabrać w pierwszej kolejności, ale kiedy pękła rura w łazience od razu wiedzieliśmy, że remont instalacji hydraulicznej będzie na pierwszym miejscu. Najpierw jednak musieliśmy zająć się cieknącą wodą, ponieważ niedługo mogło nas całkiem zalać. Był niedzielny poranek, a my mieliśmy potop w łazience.

Poszukiwania pogotowia hydraulicznego

pogotowie hydrauliczne wrocławZe względu na to, że była niedziela nie mogliśmy wezwać hydraulika z którym zazwyczaj współpracujemy. Pozostało nam wezwanie pogotowia hydraulicznego. Ani ja, ani mąż nie znaliśmy numeru na wrocławskie pogotowie hydrauliczne, dlatego postanowiliśmy sprawdzić to w internecie. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: pogotowie hydrauliczne wrocław, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć namiary na pogotowie hydrauliczne, które miało wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Klienci pisali, że jest to profesjonalna firma zajmująca się zarówno drobnymi usterkami, jak i pilnymi naprawami całych instalacji wodociągowych. Ich dużą zaletą jest to, że pracują 7 dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu do wezwania zawsze przyjeżdżają bardzo szybko. Dojazd do klienta na terenie Wrocławia i okolicy do 10 kilometrów w dodatku był darmowy, dzięki czemu wiedziałam, że nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów, poza tymi związanymi z naprawą. Zachęceni pozytywnymi komentarzami na temat tego pogotowia hydraulicznego, od razu zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i wezwaliśmy ich do mieszkania. Na szczęście przyjechali bardzo szybko i od razu zajęli się pękniętą rurą w ścianie. Jak się już wkrótce okazało to pogotowie hydrauliczne było profesjonalne i fachowe.

Szybko i sprawnie poradzili sobie z usterką wodociągową w naszym mieszkaniu. Posiadali nowoczesny, profesjonalny sprzęt, dzięki któremu szybko i bez większych szkód do ściany dostali się do rury. Od razu wymienili odpowiedni fragment tak, żebyśmy mogli korzystać dalej z wody w mieszkaniu. Dowiedzieliśmy się także, co musimy wymienić w hydraulice w pierwszej kolejności przy remoncie.