Chyba nie ma nic bardziej relaksującego go ciepła kąpiel po długim dniu pracy, po dniu pełnym obowiązków i stresów. Ja uwielbiam taką kąpiel z bąbelkami, z pianą po takim właśnie stresującym dniu. Zawsze mnie to bardzo odpręża i relaksuje.

Uwielbiam kwiaty do kąpieli

kwiaty do kąpieliDlatego też mam w domu duo różnych preparatów płynów do kąpieli, różne sole, różne pięknie pachnące żele i płyny do kąpieli. Nawet bardzo często kiedy jestem w podroży w innym mieście, w innym kraju, szukam naprawdę ciekawych i pięknie pachnących żeli oraz płynów do kąpieli. Naprawdę je uwielbiam. Ostatnio nawet odkryłam piękne pachnące i naprawdę wyjątkowe kwiaty do kąpieli. Pięknie i wyjątkowe kwiaty do kąpieli to naprawdę strzał w dziesiątkę. Przynajmniej dla mnie. Odkąd je znalazłam nie wyobrażam sobie kąpieli bez nich. Kwiaty te są przede wszystkim naprawdę piękne i podczas kąpieli ja czuję się naprawdę wyjątkowo, jakbym była w jakimś luksusowym spa. Więc po całym dniu zawsze decyduje się na wspaniałą kąpiel wraz z kwiatami. Niedawno nawet odkryłam, że można kupić różne rodzaje kwiatów, są takie, które się rozpuszczają i nadają wspaniały zapach i kolorek podczas kąpieli, ale są też takie, które się nie rozpuszczają i wyglądają one naprawdę wyjątkowo, bardzo podobają mi się również te kwiaty, które towarzyszą mi podczas całej kąpieli. Ja uwielbiam kwiaty do kąpieli i ostatnio kupiłam taki mały zestaw mojej przyjaciółce na urodziny i ona również jest zachwycona. Wiem, że sama już dla siebie szuka inne zestawów kwiatów do kąpieli.

Takie więc kwiatowe kąpiele są zaraźliwe. Ponadto uważam, że jest to doskonały pomysł na spędzenie czasu we dwoje. Można wówczas porozmawiać o całym swoim cienkim dniu z naszą drugą połówką, swędzieć razem cudowny, romantyczny czas.