Jakiś czas temu, a będzie to już pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam znaleźć całkiem nową pracę. Zostałam raczej do tego zmuszona, przez ówczesną sytuację ekonomiczną, która występowała na całym świecie. W ostateczności zdecydowałam się zostać wiodącym producentem innowacyjnych foteli dla niepełnosprawnych. Jak do tego doszło?

Jak wyprodukować fotel dla niepełnosprawnego?

fotele dla niepełnosprawnychBardzo dużo czas minęło zanim postanowiłam produkować różne fotele dla niepełnosprawnych. Musiałam wpaść najpierw na ten pomysł, a wcale nie było to takie oczywiste. Takie nowe fotele dla niepełnosprawnych muszą mieć specjalne właściwości. Choć nie jest to regulowane żadnymi prawami ani obowiązkami narzuconymi przed danego państwa, to jednak kupujący zawsze wybierze coś najlepszego dla siebie. Należy więc najpierw wsłuchać się w potrzeby docelowej grupy, w moim przypadku byli to niepełnosprawni. Zaczęłam więc na samym początku swojej działalności przeprowadzać przeróżne ankiety, które miały nas celu sprawdzenie tego, na czym najbardziej zależy niepełnosprawnym jeśli chodzi o wygodne fotele. Jak się okazało są to bardzo różne rzeczy. Dlatego też warto jest produkować różne fotele dla konkretnych grup docelowych – chodzi tutaj przede wszystkim o rodzaje niepełnosprawności. Jak się można łatwo domyśleć, takie fotele dla niepełnosprawnych są dość drogie, na całe szczęście możliwe jest jednak uzyskanie dofinansowania do takich foteli dla niepełnosprawnych.

 Byłam w swojej firmie nie tylko właścicielem i dyrektorem generalnym, ale także głównym projektantem, ponieważ chciałam spełnić jak najlepiej wszystkie oczekiwania, o których mogłam przeczytać w przygotowanych przede mnie ankietach dla niepełnosprawnych. Co ważne możliwe było także zamówienie specjalnego modelu.