Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Dla męża już kupiłam lornetkę, o której zawsze marzył, dla rodziców kilka książek i grawerowany wałek do ciasteczek, a dla synka – jeszcze nic. Czasu mam niewiele, toteż już dzisiaj postaram się znaleźć i zamówić coś wyjątkowego. Zastanawiam się nad kupnem motorku elektrycznego, bo to prawdziwy hit tego sezonu. Poszukam jakiejś ciekawej oferty w internecie.

Wysokiej klasy pojazdy elektryczne dla dzieci

bezpieczny motor elektryczny dla dzieciNajszybciej i najwygodniej będzie znaleźć sklep z pojazdami akumulatorowymi dla dzieci i złożyć zamówienie. Nie lubię chodzić na zakupy, bo boję się skupisk ludzi. Wolę sobie wygodnie usiąść na fotelu, z kawką i spokojnie zrobić zakupy online. Weszłam właśnie na stronę sklepu internetowego z pojazdami akumulatorowymi. Sklep ten jest polecany przez internautów, o czym przeczytałam na forum internetowym. Nie zawiodłam się – oferta jest naprawdę bogata i zachęcająca do zakupu. Interesuje mnie bezpieczny motor elektryczny dla dzieci w przystępnej cenie. Udało mi się znaleźć bardzo ciekawy model: to szary motor z pasami bezpieczeństwa i nowoczesnym oświetleniem kół. Prezentuje się zjawiskowo i oryginalnie. Motor ma najlepszy typ akumulatora oraz amortyzatory. Dodatkowym atutem jest ładny panel z radiem, wgraną muzyką oraz wskaźnikiem zużycia akumulatora. Na motorku można się poruszać z maksymalną prędkością pięciu kilometrów na godzinę. Pojazd jest lekki, waży dziesięć kilogramów i z łatwością zmieści się w bagażniku każdego samochodu. Sprzedawca zapewnia, że montaż pojazdu nie potrwa dłużej niż dwadzieścia minut. Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu. W końcu, to ja w domu składam meble i przybijam gwoździe. Pojazd ma dodatkowe urozmaicenie w postaci efektów dźwiękowych, jak np. odgłos chodzącego silnika. 

Przesyłka jest gratis, co mnie bardzo ucieszyło, bo to oszczędność rzędu czterdziestu dziewięciu złotych. Złożyłam zamówienie na ten szary motorek elektryczny, za który zapłaciłam czterysta sześćdziesiąt pięć złotych. Otrzymałam kartę stałego klienta, co daje mi dziesięcioprocentową zniżkę przy każdych kolejnych zakupach powyżej trzystu złotych. W prezencie dostałam również solidny kask dla dziecka i pokrowiec przeciwdeszczowy. Mam nadzieję, że synek będzie zadowolony.