Na pewno często przyłapujesz się na tym, że pracujesz po ciemku przy komputerze, bo nie masz ochoty wstać, żeby zapalić światło. A może chcesz poczytać książkę w łóżku, ale lampa daje zbyt mało światła, a po wstaniu z łózka za bardzo się rozbudzisz? W dzisiejszym wpisie przedstawię gadżet, który zrewolucjonizował sposób zarządzania oświetleniem i nie tylko.

Szklany włącznik to nowa funkcjonalność

włącznik szklanyKażdy z nas, kto musiał przedstawić w pracy prezentację wyświetlaną przez rzutnik, przeżył ten niezręczny moment poszukiwania włącznika światła, tuż przed rozpoczęciem. Kilka lat temu na polskim rynku, pojawił się produkt, który może ułatwić twoje życie i usprawnić pracę w biurze, już w cenie kilkudziesięciu złotych. Mam na myśli oczywiście szklane włączniki, sterowane drogą radiową. To nowoczesne narzędzie, pozwalające na zmianę światła, bez konieczności wstawania z fotela, które można przełączać za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie. Ale to nie wszystko, można zakupić włączniki, które sterują także żaluzjami w oknach. Jeden włącznik szklany może zostać zaprogramowany do obsługi nawet trzech pomieszczeń. Panele włączników są dotykowe, dzięki czemu można je obsługiwać również stacjonarnie. Przełączniki są wykonane z hartowanego szkła, dzięki czemu są odporne na zarysowania oraz wszystkie uszkodzenia mechaniczne. Nieaktywny panel emituje słabe światło, zazwyczaj w kolorze niebieskim, dzięki czemu łatwo zlokalizować go w nocy. Decydując się na panele wykonane na zamówienie, możesz wybrać model najbardziej odpowiadający twoim potrzebom. Możesz wybrać format płytki i umieścić na niej dowolne symbole i opisy. Natomiast gotowe włączniki, są dostępne na rynku w wielu wzorach i kolorach, więc jeśli nie możesz pozwolić sobie na spersonalizowany panel, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie musisz obawiać się problemów z montażem. Każdy produkt może zostać podłączony do tradycyjnych instalacji 230V, wymaga on jedynie połączenia przewodem neutralnym w puszcze.

Dotykowe włączniki, to najlepszy sposób, na zwiększenie funkcjonalności mieszkania lub biura. Oryginalne wzornictwo i precyzja wykonania, w połączeniu z możliwością personalizacji, czynią je gustownym elementem dekoracji, a niska cena i łatwość montażu, sprawiają, że są dostępne dla wszystkich. Dzięki nim możesz łatwo unowocześnić każde wnętrze.