Urządzając wnętrza musimy pamiętać o tym, że bardzo ważne są w nich szczegóły. To elementy dekoracyjne tworzą klimat wnętrza i decydują o jego charakterze. Dzięki zmianie dodatków jesteśmy w stanie uzyskać zupełnie inne oblicze wnętrza. Ściany i podłogi są tak naprawę tylko i wyłącznie bazą w aranżacji wnętrz. Jednym z kluczowych elementów jest oświetlenie. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o światło, ale też o wygląd lamp. Ja miałam niedawno dylemat, jakie lampy wybrać do mojego nowego mieszkania.

Oryginalne lampy do nowego mieszkania

lampy vibiaPo latach wynajmowania mieszkań w końcu kupiłam swoje na własność. Postawiłam na zupełnie nowe wnętrza. Mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim, dzięki czemu mam możliwość urządzić je zupełnie od podstaw. Aranżacjami wnętrz interesowałam się od dziecka. Co prawda nie ukończyłam żadnej szkoły ani kursu w tym zakresie, ale mam na tyle wiedzy, że byłam w stanie sama zaprojektować sobie wygląd mieszkanie. Największym wyzwaniem okazało się dla mnie oświetlenie. Długo nie mogłam zdecydować się nie tylko na rozmieszczenie źródeł oświetlenia, ale też na wybór samych lamp. Zależało mi na tym, że skomponować je z nowoczesną aranżacją pomieszczeń. Po długich poszukiwaniach w końcu wpadły mi w oko lampy vibia, które charakteryzują się bardzo nowoczesnym wyglądem. Lampy te mają bardzo nietypowy design i tworzone są przez projektantów artystów. Są bardzo proste, ale przy tym niezwykle stylowe. Projektanci stawiają przede wszystkim na geometryczne bryły, a także na maksymalne wykorzystanie linii prostych. Z racji tego, że lampy vibia same w sobie są małymi dziełami sztuki, to najlepiej sprawdzają się w minimalistycznych wnętrzach, gdzie mogą być bardzo wyeksponowane. Takie lampy stają się główną dekoracją wnętrz i przyciągają mocno uwagę. Ja kupiłam lampy vibia praktycznie do każdego pomieszczenia.

Od jakiegoś czasu zajmuje się planowaniem aranżacji mojego nowego mieszkania. Pochłania to całą moją energię. Elementem aranżacji wnętrz, który stał się dla mnie największym wyzwaniem, było oświetlenie. Szukałam czegoś oryginalnego, jak chodzi o sam wygląd lamp. I ostatecznie trafiłam na minimalistyczne, nowoczesne wzory. Lampy vibia, bo nich mowa, tworzone są głównie przez młodych projektantów z wyobraźnią.