W naszym domu ostatni solidny remont robiliśmy prawie dekadę temu. Było to dosyć dawno, a i tak musieliśmy wówczas na remoncie bardzo mocno oszczędzać. Dzisiaj nasza sytuacja materialna poprawiła się na tyle, że mogliśmy sobie z żoną pozwolić na naprawdę porządny remont. Chcieliśmy od nowa urządzić wszystkie pomieszczenia w naszym domu. Najpilniejszy remont dotyczył łazienki, która urządzona była naprawdę staroświecko.

Do urządzenia łazienki zatrudniliśmy projektanta

projektant łazienek - krakówPomieszczeniem, które w naszym domu wymagało najpilniejszego wyremontowania była właśnie łazienka. Jedynie pokój naszego synka był remontowany całkiem niedawno, bo jakieś dwa lata temu. Reszta pomieszczeń była urządzona, kiedy się do domu wprowadzaliśmy, czyli ponad dziewięć lat temu. To były naprawdę inne czasy, a prace remontowe wykonaliśmy wówczas tak, żeby się finansowo tym nie zrujnować, a więc maksymalnie oszczędnie. Teraz mogliśmy sobie w końcu pozwolić, żeby dom urządzić tak jak nam się to marzy a nie tak, żeby było jak najtaniej. Na szczęście w internecie znalazłem ogłoszenie, które wstawił jeden bardzo znany projektant łazienek – Kraków to miasto, w którym można znaleźć takich projektantów za naprawdę rozsądne pieniądze. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług takiej osoby. Spotkaliśmy się z projektantem w naszym domu, a on doradził nam wiele ciekawych rozwiązań w zakresie architektury wnętrz. My powiedzieliśmy mu o swoich oczekiwaniach, a on zapewnił nas, że stworzony przez niego projekt będzie je wszystkie uwzględniał. Na efekty prac architekta czekaliśmy niespełna dwa tygodnie. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał projekt naszej nowej łazienki. Mogłem wszystko dokładnie zobaczyć, bo otrzymałem go nawet w wersji komputerowej i na telefon. Wizualizacja wykonana została bardzo dokładnie i można ją było przeglądać w trójwymiarze.

Po zaakceptowaniu projektu znaleźliśmy firmę remontową, która podjęła się jego realizacji. Zależało nam na tym, żeby prace wykonane zostały zgodnie z tym, co narysował nam projektant łazienek. Dlatego poprosiliśmy go o pomoc i nadzór nad przebiegiem prac remontowych i wykończeniowych. Teraz nasza łazienka wygląda idealnie, a my skorzystamy z usług projektanta wnętrz do wszystkich pomieszczeń, które zamierzamy krok po kroku remontować.