Czasami w momencie kiedy szukamy odpowiedniego sprzętu zależy nam nie tylko na samej funkcjonalności ale też na wielkości. Przykładem może być wyjazd, który nie jest codzienną sytuacją. Na niego możemy zabrać tylko określoną ilość przedmiotów i na pewno konieczną cechą jest tutaj ich wielkość. Na szczęście producenci coraz częściej spełniają takie wymagania swoich klientów i dbają o zamieszczenie wielu funkcji w małej przestrzeni. Doskonałym przykładem może być grill, który jest tak funkcjonalny, że zabierzemy go dosłownie wszędzie.

Korzystanie z funkcjonalnego grilla

kompaktowy weber pulse 1000Dla osób, które lubią podróże najlepiej sprawdzi się nowoczesny i kompaktowy weber pulse 1000. Jest to najmniejsze urządzenie z serii grill Pulse od marki Weber. Same wymiary rusztu to trzydzieści jeden na czterdzieści jeden centymetrów. Dlatego możemy wyobrazić sobie małe rozmiary całego urządzenia. Dla wygody jest ono zasilane za pomocą energii elektrycznej. Tutaj możemy w każdym momencie podpiąć się do gniazdka i zacząć korzystać z grilla. Nie powoduje on żadnego dymu dzięki czemu mamy spory komfort podczas przygotowywania potraw. Sam ruszt nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie. To sprawia, że mamy pełną kontrolę nad tym co aktualnie robimy. Tego niestety brakuje w urządzeniach, które są na brykiet czy węgiel. Ponadto model elektryczny to spora oszczędność, ponieważ nie potrzebujemy do niego żadnych dodatków. To oznacza, że nie musimy się niczym martwić. Samo czyszczenie rusztu też jest bardzo proste. Do tego producent zaleca nam dedykowane środki czystości, które poradzą sobie z uciążliwymi elementami. Tłuszcz spływa w jedno miejsce dlatego możemy go szybko wylewać. Taki kompaktowy weber pulse 1000 może być używany w naszych domach jeżeli mamy taką ochotę. Jego wielkość zdecydowanie pozwala na przechowywanie go na półkach. Dzięki temu nawet w złą pogodę możemy cieszyć się grillowanymi potrawami.

W końcu są one bardzo zdrowe. Wielkość też pozwala na swobodny transport grilla. Okazuje się, że nie ma problemu z jego zabraniem i pakowaniem. W razie potrzeby możemy go używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jeżeli chodzi o samą cenę to jest ona w granicach dwóch tysięcy złotych. Dlatego widzimy, że nie jest to wysokie kosz i możemy go rozłożyć na raty.