Bycie piękną jest priorytetową sprawą dla każdej kobiety. Wiele z nich decyduje się więc na zabiegi medycyny estetycznej i plastycznej. Dziś już nie trzeba jednak poddawać się operacjom plastycznym aby poprawić swój wygląd. Często wizyta w profesjonalnym salonie kosmetycznym z użyciem nowoczesnego sprzętu może odmłodzić nas o kilka lat. Która kobieta o tym nie marzy?

Co zyskujemy przez nowoczesny zabieg mezoterapi bezigłowej?

nowoczesna mezoterapia bezigłowa beautiflyPoprzez zabieg mezoterapi dostarczamy naszej skórze niezbędne substracie, które są odpowiedzialne za proces regeneracji. Poprawiamy kondycję skóry. Nadajemy jej młodzieńczego wyglądu. Dawniej wiązało się to z użyciem igły i niechęcią do wykonywania takiego zabiegu, a także ze strachem o długie gojenie i samym bólem. Współcześnie nowoczesna mezoterapia bezigłowa beautifly jest możliwa dzięki urządzeniom, które zastąpiły igłę zastrzykiem fali eklektycznej. Dzięki temu zostają utworzone mikrokanały w błonie komórkowej przez co potęgowany jest efekt wchłaniania się kosmetyków w głąb skóry. Dzieje się tak dzięki fototerapii LED i dzięki impulsom elektrycznym. Wpływają one korzystnie na błony komórkowe czyniąc je lepiej przepuszczalnymi. Jest to metoda bezbolesna i w pełni bezpieczna. Jest to metoda potwierdzona naukowo. W ten sposób możemy zabiegom poddawać skórę twarzy, dekoltu i szyi, a także ręce, uda, pośladki. Efekty takiego zabiegu są widoczne po kilku sesjach. Zabieg ten jest wskazany dla osób, które chcą zminimalizować zmarszczki mimiczne lub pozbyć się kurzych łapek. Dla kobiet , które zmagają się z rozstępami, cellulitem, cieniami pod oczami. Mogą z niego skorzystać także panie z cerą naczyniową, które zauważyły zmęczenie skóry, utratę jej elastyczności, szary koloryt, przebarwienia bądź blizny. Rezultaty zależą od nas. Od tego jakiego efektu oczekujemy. Ustawienia specjalistycznych urządzeń możemy dowolnie zmieniać.

Co ciekawe takie urządzenia są już powszechnie dostępne możemy więc taki zabieg wykonać tak u kosmetyczki jak i przeprowadzić go samodzielnie w domowym zaciszu. Szerokie spektrum działania tej metody powoduje, ze może ją zastosować każda z pań. Jest to inwestycja w nasze zdrowie i wygląd. Przynosi on wiele korzyści takich jak wyszczuplenie, lifting, odświeżenie i oczyszczenie skóry i wiele innych. Na pewno każda kobieta jest tego warta.