Problemy z układem wtryskowym to jeden z najczęstszych problemów spotykanych w dieslach. Samochody tego typu mają bardzo czuły układ paliwowy, który z czasem może wymagać naszej interwencji. Wymiana wtryskiwaczy to bardzo kosztowna naprawa, by ograniczyć wydatek można zdecydować się na regenerowane wtryskiwacze. Gdzie i jak możemy kupić taki wtryskiwacz?

Profesjonalne regenerowanie wtrysków

regeneracja wtryskiwaczyRegenerowanie wtryskiwaczy wyjdzie nam zdecydowanie taniej niż zakup nowego. Proces regenerowanie wtrysku przebiega według ściśle określonego schematu. Jeśli zatem posiadamy poważny problem z naszym układem wtryskowym, warto zdecydować się na pomoc od profesjonalnego fachowca. Gdzie znajdziemy osobę, która pomoże nam wymienić wtrysk? Najlepiej jest wybrać się do zaufanego i sprawdzonego warsztatu samochodowego. To właśnie tam najlepiej zostanie zdiagnozowany nasz problem. Jeśli fachowiec mechanik stwierdzi że przyczyna tkwi we wtryskiwaczach, wówczas konieczna będzie jego wymiana na nowy lub regeneracja. Regeneracja wtryskiwaczy odbywa się poprzez wykręcenie starego wtrysku a następnie jego rozebranie na mniejsze części. Po wyjęciu wszystkich części z wtryskiwacza następuje wymiana zepsutych elementów na nowe. Istnieje również możliwość zakupienia wtryskiwacza regenerowanego w internecie, wówczas wystarczy że prześlemy swój stary wtrysk a dostaniemy w zamian nowy. Jeśli nie oddamy starego wtryskiwacza, wówczas suma za zakup zostanie podwyższona.

Jak kształtują się ceny za regenerowany wtryskiwacz. Wszystko zależy od konkretnego wtryskiwacza i firmy, która go produkuje. Jednak porządny wtrysk powinniśmy znaleźć na jednym z portalu aukcyjnych w okolicach kilkuset złotych. W granicach czterystu do pięciuset złotych powinniśmy zakupić dobry wtryskiwacz regenerowany.