Wszystkie elementy składające się na dane wnętrze mają wpływ na to, jakie wrażenie na nas robi całość. Podczas urządzania swojego mieszkania mieliśmy to na uwadze, ponieważ bardzo nam zależało na tym, aby stworzyć sobie piękne i praktyczne otoczenie. W swoim lokum spędzamy sporo czasu każdego dnia, dlatego chcieliśmy, aby wszystkie pomieszczenia były zarówno wygodne, jak i piękne. Wybraliśmy elegancki styl z elementami retro – takie połączenie wydało nam się najciekawsze.

Komoda z rustykalnymi elementami

elegancka komoda rustykalnaWybierając wyposażenie do swojego mieszkania zwracaliśmy uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim zależało nam na połączeniu funkcjonalności z piękną estetyką. Najlepiej czujemy się w takich wnętrzach, które są praktyczne i estetyczne. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się do każdego wnętrza znaleźć taki mebel, który stanie się również ozdobą aranżacji. W przypadku sypialni takim elementem stała się elegancka komoda rustykalna. Ten mebel od razu przyciągnął nasz wzrok i nie mogliśmy się mu oprzeć. Rustykalny styl sprawia, że wnętrze nabiera przytulności, która poprawia człowiekowi nastrój. Bardzo ważne jest również to, że taka komoda to mebel wyjątkowo praktyczny. W szufladach możemy schować bardzo wiele najróżniejszych rzeczy. Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, ponieważ znacznie ułatwia zachowanie porządku. Zawsze mogę z łatwością znaleźć to, czego w danej chwili potrzebuję. Wybrany przez nas mebel prezentuje się wyjątkowo stylowo, dzięki czemu stał się urozmaiceniem wnętrza. Jego estetyka przyciąga wzrok i sprawia, że nasza sypialnia stała się pięknym wnętrzem, w którym świetnie się czujemy. Cenimy sobie pewnego rodzaju minimalizm, dlatego w naszym mieszkaniu znajduje się niewiele dekoracji czy dodatków. To właśnie oryginalne meble urozmaicają estetykę poszczególnych wnętrz i dodają im charakteru.

Czasami jeden mebel może sprawić, że wnętrze zacznie się prezentować stylowo. Elegancka komoda znacznie upiększyła naszą sypialnię, dodając jej niepowtarzalnego uroku. Ponadto mebel ten jest bardzo praktyczny – mieści sporo rzeczy. Doskonale sprawdza się więc w sypialni, która spełnia również funkcję garderoby. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak udało się nam urządzić to pomieszczenie – udało się nam je dopasować do swoich upodobań.