Fanami depilacji laserowej są zarówno kobiety, mężczyźni oraz liczna młodzież. Każda grupa wiekowa zmaga się z nieco innymi objawami. Osoby w wieku dojrzewania często mają problem z wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi. Mężczyźni skarżą się na kompleks owłosionych pleców, a kobiety dążą do uzyskania gładkiej skóry całego ciała. Na szczęście depilacja laserowa może pomóc, w każdej sytuacji.

Laserami Lightsheer et pracuje się bezpiecznie

laser lightsheer etDepilacja laserowa ma dużą przewagę nad innymi urządzeniami. Przede wszystkim laser diodowy trwale uszkadza macierz włosa, co powoduje w rezultacie widoczne przerzedzenie. Zabiegi należy powtarzać co około 6 tygodni. Ważna jest również seria powtórzeń. Seria terapeutyczna najczęściej jest planowana na 6-8 wizyt. Po pierwszym zabiegu i każdym kolejnym, klienci zauważają przerzedzenie na poziomie 30%. Efekty z każdym zabiegiem się potęgują i w rezultacie po zakończonej serii, przerzedzenie owłosienia ocenia się w 80-90%. Gabinety, które oferują laseroterapię, powinny zapoznać klienta z przeciwwskazaniami, wskazaniami oraz zaleceniami po wykonanym zabiegu. Technologia promieniowania umożliwia szybką i efektywną pracę. Zabiegi są bezpieczne ponieważ nie powodują poważnych skutków ubocznych, a nowoczesny i bezpieczny laser Lightsheer Et jest pionierem na rynku światowym ponieważ uznany jest jako niezawodne urządzenie do walki z niechcianym owłosieniem. Pojawiający się obrzęk, zaczerwienie lub chwilowe zapalenie mieszków mija po kilku dobach od wykonanej sesji laserowej. Warto aby klient zdecydował się pełną, roczną terapię i systematycznie pojawiał się na zabiegach. Po pełnym roku naświetlań pole zabiegowe będzie gładkie i nie do poznania. Efekt „tarki” nie będzie dotyczył klientów, którzy przez wiele lat usuwali nadmierne owłosienie depilatorem, woskiem, czy kremem chemicznym. Maszynki i codzienne golenie również może odejść do lamusa. Depilacja laserowa to gwarancja jakości i skuteczności. Raz uszkodzony włos już więcej nie odrośnie.

Specjalista, który posiada doświadczenie w obsłudze urządzenia dobiera indywidualne parametry dla każdego z klientów. Należy jednak wiedzieć, że prawidłowa praca musi mieć odpowiednią siłę promieniowania. Zbyt niskie parametry będą tylko usypiać włoski, dlatego cyklicznie trzeba je zwiększać. Większa energia może wiązać się z silniejszym dyskomfortem, ale przy wrażliwszych klientach można zastosować zmrożone okłady.