Lakiery do paznokci, ich kolorystyka oraz coraz to nowe wzorki sprawiają, że na każdy sezon, na każdą porę roku przychodzi nowa moda. Często to właśnie kolor na paznokciach jest jej wyznacznikiem. Są one elementem naszej stylizacji i pięknie pomalowane już od dawna stały się dodatkiem do naszego ubrania, który dodaje charakteru i indywidualności.

Wybór hybrydy na jesień

hybryda na jesieńIndywidualność w tym przypadku polega na tym, że same wybieramy, jaki kolor na paznokciach chcemy mieć. idąc do salonu kosmetycznego wiemy, że wybór jest trudny ponieważ w profesjonalnym salonie tych kolorów jest cały ogrom. Jednak możemy kierować się tym, co jest w danym sezonie modne- na pewno zauważymy to na zdjęciach wstawianych na portalach społecznościowych przez znane osoby a jeśli nie, zawsze możemy zapytać się w salonie, co jest obecnie modne. Hybryda na jesień już od dawna kojarzy się z kolorami niczym jesienne liście- brązy, beże, bordo. Jednak w tym sezonie królują również zielenie. Bardzo wiele kobiet to właśnie w porze jesieni maluje paznokcie na kolor czerwonego wina czy też, w odmianie do letnich, jasnych czy neonowych kolorów, wybiera te raczej stonowane czy ciemniejsze. Kolory takie pasują do naszych jesiennych, cieplejszych stylizacji. Modne stają się w tym sezonie również frenche kolorowe, czyli pomalowane na wybrany kolor końcówki paznokci. Odchodzi jednak moda na ,,sweterki” czy inne wzorki.

Nie jest oczywiście wyznacznikiem, że musimy malować paznokcie w tych kolorach bo jeśli lubimy na przykład pastelowe odcienie, jak najbardziej możemy z nimi eksperymentować, ważne jest to, żeby nam się podobało. Możemy do pastelowych odcieni dodać jakiś wzorek nawiązujący do danej pory roku i również będzie wyglądało to modnie i oryginalnie.

Szeroki wybór kolorów lakierów znajdziemy na: https://www.lafemme.pl/