Pracuję w biurze i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Trafiłam do fajnej ekipy i razem sobie pomagamy we wszystkich obowiązkach. Kiedy przyszłam w pierwszym dniu i Marysia zlecała mi rożne zadania myślałam, że tego wszystkiego nie ogarnę ale jednak nie było to takie trudne jak na początku myślałam. Wszystkie osoby pomagały mi i dawały mi rady jak mogę sobie ułatwić swoją pracę. Słuchałam się i bardzo szybko zorientowałam się, że już radze sobie ze wszystkim sama.

Nowe tonery są dobrej jakości

kolorowe tonery do drukarek laserowych samsungPilnuję żeby w naszym biurze niczego nie brakowało. Zamawiam artykuły biurowe i nie tylko. Moja przełożona jest ze mnie bardzo zadowolona bo udało mi się nawiązać współpracę z nowym kontrahentem od którego zamawiam tonery. W naszej firmie sporo drukujemy dokumentów więc dobrej jakości tonery to podstawa. Zależało mi na dobrej jakości i przystępnej cenie. Kontrahentowi dałam na początku małe zamówienie. Chciałam sprawdzić jak kolorowe tonery do drukarek laserowych Samsung będą się spisywały. Współpracowaliśmy z wieloma kontrahentami i różnie bywało. Na początku współpraca była dobra i tonery się sprawdzały a po jakimś czasie osoby z biura zgłaszały mi, że jakość tonerów się pogarszała. Wówczas musiałam szukać innej firmy, która zajmowała się dostarczaniem tonerów. Obecnie współpraca przebiega dobrze. Nie mam zastrzeżeń do kontrahenta. Wszystko jest tak jak sobie obiecaliśmy. Wystarczy, że dzień wcześniej zgłoszę zapotrzebowanie na kolorowe tonery i na drugi dzień dostawca mi je przywozi do firmy. Wszystkie faktury regulujemy na bieżąco przelewami. Naprawdę bardzo się cieszę, że udało mi się dogadać z tym kontrahentem. Staramy się dbać w miarę możliwości i środowisko dlatego wybrałam współpracę z tym kontrahentem. Jakoś tonerów jest dobra i są one bardzo wydajne.

Dzięki temu nie muszę ich tak często zamawiać. Staramy się także napełniać tonery jeśli jest taka możliwość i wówczas także oszczędzamy pieniążki. Niedługo wybieram się na urlop. Już nie mogę się doczekać. Nie będzie mnie w firmie dwa tygodnie. Moja przełożona poprosiła mnie żebym zrobiła większe zamówienie na różne artykuły, żeby w trakcie mojej nieobecności niczego w firmie nie zabrakło. Postanowiłam się za to zabrać od razu żeby mieć pewność, że wszystko dojedzie przed moim wyjazdem.