Studiuję zarządzanie firmą i jestem w trakcie sesji. Studia mi się podobają. Staram się dobrze uczyć żeby nie mieć problemów z zaliczeniami. Poza tym chciałabym w przyszłości mieć dobrą pracę i wiem, ze studia są mi do tego bardzo potrzebne. Z jednego przedmiotu musimy przygotować projekt. Już mam wstępny plan jak mógłby wyglądać. 

Zdecydowałam się przygotować projekt o bramach

napędy do bram skrzydłowychProfesor postanowił nam zlecić projekt, który mamy wykonać samodzielnie. każdy z nas ma sobie wyobrazić, że ma budżet pół miliona złotych i otwiera swoją firmę. Każdy ma wybrać sobie odpowiednią branżę i tak przygotować biznes plan, żeby był on konkurencyjny i ciekawy dla osoby, która mogłaby w niego zainwestować. Zdecydowałam się na firmę produkującą napędy do bram skrzydłowych. Temat ten jest mi blisko bo rodzice jakiś czas temu szukali nowej bramy do naszego garażu więc sporo czasu spędzali na rozmowach o bramach, firmach i niezbędnych akcesoriach. Wiedziałam jakie bramy są najlepsze, na co trzeba zwracać uwagę przy kupnie więc nie miałam problemów żeby biznes plan przygotować. Miałam w domu sporo materiałów i wzorowałam się na kilku firmach. Powybierałam najlepsze produkty, które moim zdaniem cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Bramy warto kupować dobrej jakości. Mają one służyć przez wiele lat. Producenci zdają sobie sprawę z dosyć sporej konkurencji wiec starają się wprowadzać nowoczesne rozwiązania, które podobają się klientom. 

Mój biznes plan był bardzo konkretny. Wprowadziłam sporo wyliczeń, tabelek a także zdjęć bram, które wprowadziłabym do sprzedaży. Bramy automatyczne zostały docenione przez profesora. Stwierdził, że pomysł z otworzeniem takiej firmy jest bardzo trafiony. Branża ta zawsze będzie potrzebna więc na pewno się utrzyma pomimo sporej konkurencji.