W końcu po dwóch latach czekania, nadszedł dzień na który czekaliśmy z moją żoną. Mianowicie w końcu udało nam się zakończyć budowę naszego wymarzonego domu. Teraz pozostało nam go tylko wykończyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Będziemy to robić sami, ponieważ niestety trochę przeliczyliśmy się z kosztami budowy, więc teraz szukamy oszczędności. Największy problem był z wystrojem salonu, a dokładniej dobraniem odpowiednich kinkietów.

Eleganckie kinkiety do salonu 

stylowy kinkiet art decoMieliśmy swój plan na wystrój poszczególnych pomieszczeń już zanim rozpoczęliśmy budowę. Bardzo lubimy styl art deco i właśnie tak chcieliśmy wykończyć nasz salon. Nie ukrywam, że kosztowało nas to trochę pieniędzy, ale przynajmniej mamy salon z zrobiony w takim stylu jaki najbardziej lubimy. W końcu musi on nam starczyć na parę lat. Nie będziemy przecież od razu robić remontu. Największy problem stanowiły dla nas kinkiety, ponieważ nie mogliśmy znaleźć takich, które by pasowały do naszego żyrandola. Chcieliśmy, żeby wszystko było ze sobą spójne. Niestety nie tak łatwo znaleźć stylowy kinkiet art deco. Wiele sklepów ma wszystko robione na jeden wzór, a my szukaliśmy czegoś wyjątkowego. Na szczęście znajoma poleciła nam fajny sklep, w którym są dostępne na prawdę fajne elementy wykończenia wnętrz oraz oświetlenie. Właściciel sklepu sam bardzo lubi styl art deco, więc nie było problemu z wyborem. Widać że właściciel robi dobrze przemyślane zamówienia. Dzięki temu znaleźliśmy nasz stylowy kinkiet art deco, który będzie nam pięknie pasował do salonu. Zamówiliśmy cztery sztuki, ponieważ tyle jest nam potrzebne do salonu. Teraz mamy już chyba wszystko i możemy przystąpić do montowania poszczególnych elementów. Już nie mogę się doczekać jak będzie wyglądała całość. Mam nadzieję, że udało nam się dobrać dodatki, które razem będą tworzyły spójną całość, a nie tandetny wystrój. O tym przekonamy się jak już wszystko będzie gotowe. Teraz nie  ma co sobie tym zaprzątać głowy. Jak coś nie będzie pasować to wymienimy. 

Zakończyliśmy wykańczanie salonu. Wszystko wyszło super. Całość wygląda pięknie i stylowo. Strój art deco bardzo ładnie pasuje do tego wnętrza. Świetnie prezentuje się stylowy kinkiet art deco, który kupiliśmy w sklepie z oświetleniem. Ten zakup to był strzał w dziesiątkę.