Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że coraz więcej produktów kupujemy z dostawą pod wskazany adres. Można powiedzieć, że na dobrą sprawę nie trzeba dzisiaj wychodzić do sklepu, żeby zrobić zakupy. Wszystko możemy kupić przez internet lub aplikację a zamówiony towar w ciągu dwóch dni dostarczy nam kurier. Od niedawna możemy w ten sposób nawet wypożyczyć samochód osobowy. Kierowca z wypożyczalni dostarczy nam samochód dokładnie tam, gdzie go potrzebujemy.

Rzeszowskie wypożyczalnie podstawiają auta pod podany adres

profesjonalny wynajem aut osobowych w rzeszowieNie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć wypożyczalnię samochodów oferującą swoje usługi z dostawą. W większości polskich miast działają takie wypożyczalnie, a wynajem oferowany jest przez internet lub poprzez telefoniczne złożenie zamówienia. No i oczywiście część wypożyczalni poszło już w kierunku aplikacji mobilnych, w których też możemy zamówić samochód z dostawą. Prekursorem tego rozwiązania jest wypożyczalnia, która od wielu lat oferuje profesjonalny wynajem aut osobowych w Rzeszowie. To właśnie w tej wypożyczalni po raz pierwszy zaoferowano taką możliwość stałym i sprawdzonym klientom. Kiedyś to było bardzo istotne, bo jedyną możliwością weryfikacji klienta była historia jego poprzednich wynajmów. Dzisiaj to wszystko działa trochę inaczej, a z wynajmu auta osobowego z dostawą skorzystać może każdy klient. Trzeba się tylko liczyć z tym, że za podstawienie auta pod dom zapłacimy kilkadziesiąt złotych dodatkowej opłaty. Natomiast wypożyczalnie nie pobierają kaucji, a samochód możemy zamówić przez stronę internetową lub aplikację w telefonie. Przy czym bardzo ważne jest to, że najpierw musimy się zarejestrować w bazie klientów i poddać weryfikacji swój dokument tożsamości oraz uprawnienia do prowadzenia samochodu. A potem wystarczy kilka kliknięć, żeby wynająć sobie samochód.

Dzisiaj wszystko jest prostsze niż kilka czy kilkanaście lat temu. Wszystko zmieniło się odkąd mamy smartfony, dzięki którym możemy po prostu żyć wygodniej. Wynajmowanie samochodu z dostawą ma swoje początki w Rzeszowie i tam się to właściwie wszystko zaczęło. W ślad za pierwszą taką wypożyczalnią poszły inne rzeszowskie firmy oferujące wynajem samochodów. A dzisiaj konkurencja przeniosła się do internetu i aplikacji mobilnych, a dostawę auta oferują wypożyczalnię w całym kraju.