Moja córka wreszcie wzięła ślub. Nie bardzo wiedziałam, jaki prezent jej zrobić. Mój małżonek Stanisław zaproponował, żebyśmy w ramach prezentu wyremontowali im mieszkanie. Córka powiedziała, że to świetny pomysł. Kiedy mój mąż Stanisław zajmował się planowaniem wszystkich czynności, ja zajęłam się szukaniem odpowiednich dodatków, które można wstawić. Jednym z nich był wybór plis do salonu.

Ładne plisy z Gdyni

plisy GdyniaWiem doskonale, że moja córka potrzebuje dobrego snu. Pracuje jako pielęgniarka w naszym jedynym szpitalu. Często chodzi na nocki, dlatego podjęłam decyzję, że plisy Gdynia idealnie nadadzą się na okna. Mało kto zdaje sobie sprawę, ale naprawdę posiadamy świetnie rodzime produkty, które jakościowo nie odstają od zagranicznych marek. Wiedziałam, że plisy Gdynia to dobry wybór, bo już kiedyś zamawiałem je do swojego biura. Idealnie zakrywają okno przed światłem słonecznym, a dodatkowo bardzo łatwo się je czyści. Miałam kontakt do firmy, która oferowała tanie plisy Gdynia. Mimo swojej atrakcyjnej ceny, były to przede wszystkim trwałe rodzaje rozwiązań. Moje biuro już działa od wielu lat i na plisy naprawdę nie mogę narzekać. Zwłaszcza, że prezentują się naprawdę porządnie, a ich koszt montażu nie jest duży.  Zamówiłam plisy, które idealnie podkreślą kolor w salonie. Mój mąż Stanisław pogratulował mi wyboru, wiedząc, że kierowałam się nie tylko względami ekonomicznymi. Bardzo cenię sobie trwałe rozwiązania, które można zastosować raz, a wyniki podziwiać latami. Dlatego wiedziałam, że firma z Gdyni na pewno mnie nie zawiedzie.

Prace remontowe bardzo szybko się skończyły. Efekt był wspaniały i długo nie mogłam wyjść z zachwytu. Zawsze twierdziłam, że to prawdziwy skarb mieć za męża tak dobrego, sumiennego fachowca jakim jest mój Stanisław.Plisy bardzo spodobały się mojej córce, zwłaszcza, że dobrze chroniły przed światłem słonecznym.