Chcieliśmy z mężem kupić własne mieszkanie. Kredyt w naszym przypadku był konieczny. Na szczęście mieliśmy odłożone pieniądze na wkład własny. Z tym, że do tej pory oszczędzaliśmy w złocie. Teraz chcieliśmy sprzedać nasze złoto, aby mieć gotówkę na wkład własny do kredytu hipotecznego. Ponieważ była to znaczna kwota zależało nam na tym, aby znaleźć renomowane miejsce na skup złota. Nie chcieliśmy być stratni. Obawialiśmy się, że możemy zostać oszukani.

Sprzedaliśmy złoto w korzystnej cenie

korzystny skup złota w WarszawieZadzwoniłam do swojej przyjaciółki, która miała doświadczenie przy wymianie złota i zapytałam jej, gdzie znajdę korzystny skup złota w Warszawie? Doradziła mi ona punkt skupu złota, gdzie sama wiele razy wymieniała swoje złoto na gotówkę. Powiedziała, ze to najbardziej profesjonalny skup złota na terenie całej Warszawy. Mają tam bardzo dobre ceny o wiele wyższe niż gdybym próbowała sprzedać złoto u jubilera albo jako tak zwany „złoty złom”. W dodatku ceny za gram są negocjowalne. Zachęceni dobrymi rekomendacjami udaliśmy się z mężem do tego skupu złota. Skup znajdował się w centrum Warszawy, dlatego nie mieliśmy problemów z dojazdem na miejsce. Ceny za gram okazały się tam naprawdę wysokie. Już na starcie byliśmy zadowoleni. Skup złota okazał się naprawdę profesjonalny. Pracownicy dokonali analizy próby złota na podstawie prób kwasowych. Było to ważne, ponieważ w swoich oszczędnościach posiadaliśmy złoto różnych prób. Ze względu na to, że sprzedawaliśmy dużą ilość złota na raz, udało nam się otrzymać korzystną cenę za gram. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi tego punktu skupu złota. Wymieniliśmy nasze złoto na gotówkę bardzo szybko i sprawnie. Spisaliśmy dokładną umowę, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko zostało załatwione poprawnie i nie zostaliśmy oszukani. Nic dziwnego, że ten skup złota posiada takie pozytywne opinie wśród swoich klientów.

Jeśli jeszcze kiedyś będziemy potrzebowali sprzedać złoto z pewnością udamy się do tego skupu złota. Kolejną zaletą tego skupu był fakt, że można tu było nie tylko sprzedać złoto, ale także zaopatrzyć się w złote i pozłacane wyroby. Skorzystaliśmy również z możliwości, że nie dostaliśmy pieniędzy do ręki, tylko skup złota bezpośrednio przelał je na nasz rachunek bankowy. Dzięki temu nie musieliśmy jeździć z gotówką po mieście.