Niestety, od ubiegłego roku przytyłam trzydzieści kilogramów i w nic się nie mieszę. Niedługo wyjeżdżam z mężem na wakacje i muszę znaleźć wygodny kostium kąpielowy. Postanowiłam, że dziś przejrzę oferty na stronach internetowych sklepów, a jutro ewentualnie przejdę się do centrum handlowego. Bardziej preferuję zakupy przez internet, bo wtedy nie muszę wychodzić z domu. Trochę wstydzę się swojego rozmiaru i zakupy w centrum handlowym mnie frustrują.

Szeroki wybór kostiumów kąpielowych w dużych rozmiarach

kostiumy kąpielowe duże rozmiaryPoszukuję stroju kąpielowego, który będzie dla mnie na pewno wygodny, komfortowy i poczuję się w nim swobodnie. Musi być koniecznie jednoczęściowy i najlepiej czarny albo granatowy. Na szczęście, jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe duże rozmiary nie są już tak trudno dostępne, jak kiedyś. Wynika to na pewno z tego, iż coraz więcej kobiet jest otyłych. Przyznam się, że sama prowadzę niezdrowy tryb życia, jem fast foody i nie uprawiam żadnego sportu. Zaczęłam niedawno chodzić na siłownię, ale szybko zrezygnowałam. Nie potrafiłam sobie poradzić z tym, że wokół mnie ćwiczą praktycznie same wysportowane dziewczyny, a ja jedna wyglądam jak słonica. Ponadto szybko się męczyłam. Okazało się, że na stronie internetowej jednego ze sklepów z bielizną znalazłam kilka ciekawych kostiumów kąpielowych w dużych rozmiarach. Idealnie pasują do mnie, bo są szare, zabudowane i jednoczęściowe. Najbardziej przypadł mi do gustu strój kąpielowy w pionowe pasy, bo one optycznie wyszczuplają sylwetkę. Cena takiego kostiumu to osiemdziesiąt złotych, a więc całkiem tanio. Planuję jeszcze dokupić do niego chustę plażową, aby okrywać nią swoje bujne biodra. Nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę bez pareo, bo taka chusta dodaje też sylwetce zwiewności i świetnie się prezentuje. Będę się w takim zestawie czuć swobodnie i komfortowo. To jest dla mnie najważniejsze, cena nie gra aż tak istotnej roli. Za pareo zapłacę dodatkowe dwadzieścia złotych, co nie jest dla mnie dużym wydatkiem.

Jak widać, każda kobieta, niezależnie od wagi, może sobie znaleźć odpowiedni kostium kąpielowy. Wystarczy dobrze poszukać na stronach internetowych albo po prostu przejść się do centrum handlowego. W przypadku osób z nadwagą najbardziej sprawdzają się stroje jednoczęściowe z dodatkową chustą plażową, którą można się owinąć w dowolnym miejscu.