Niedawno założyłam własną firmę komputerową. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, tylko brakuje mi kilku elementów marketingowych. Zainwestowałam już w reklamę i w ulotki, ale myślę teraz nad gadżetami z logo firmy. Nie mam jednak pomysłu, jakie to miały by być gadżety, więc poszukam producenta gadżetów reklamowych, który się tym zajmie. Ważne, żeby gadżety reklamowe były oryginalne i atrakcyjne, aby budowały wizerunek mojej firmy.

Bogata oferta gadżetów reklamowych w Poznaniu

gadżety reklamowe poznańMyślałam o długopisach z logo, ale po dłuższym zastanowieniu, doszłam do wniosku, że to już przeżytek. Według mnie, najważniejsze jest to, aby gadżet reklamowy przyciągał uwagę klienta. Jest to nawet ważniejsze niż jego użyteczność. Muszę znaleźć takiego producenta gadżetów reklamowych, który zaoferuje mi niebanalne rozwiązanie w dość przystępnej cenie. Na gadżecie reklamowym musi być w przejrzysty sposób umieszczone logo mojej firmy. Wejdę teraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam producentów gadżetów reklamowych na terenie Poznania. Jak się okazuje, jeśli chodzi o gadżety reklamowe Poznań ma wyjątkowo bogata ofertę. W samym Poznaniu znalazłam aż dwudziestu producentów gadżetów reklamowych, co mnie bardzo ucieszyło. Przejrzałam większość ofert i wybrałam jedną z nich. Na stronie tego producenta jest szeroki wybór oryginalnych gadżetów. Najbardziej spodobały mi się śmieszne drapaczki do pleców i eleganckie termometry do wina. Muszę zwrócić uwagę na to, jakich klientów będzie obsługiwać moja firma. Zakładam, że będą to ludzie z branży informatycznej, więc bardziej nastawiam się w kierunku zainwestowania w gadżety przydatne do biura. Chciałabym, aby były one jednak zabawne i niepowtarzalne. Zadzwoniłam do producenta gadżetów i zapytałam o poradę. Dowiedziałam się, że najlepiej, gdybym zainwestowała w śmieszne podkładki pod myszki.

Jutro wybieram się do firmy, która sprzedaje gadżety reklamowe. Być może, już jutro zdecyduję się na konkretne gadżety. Chciałabym najpierw zobaczyć je i dotknąć, zamiast zamawiać w sklepie online. To za duże ryzyko dla mnie, bo chciałabym, aby klienci poczuli się docenieni. Zależy mi na tym, aby poprzez gadżety wzbudzić zaufanie klienta i wykazać się profesjonalizmem. Każda szanująca się firma ma to na uwadze.