Jestem właścicielem dużej firmy spedycyjnej. Moja firma codziennie przyjmuje oraz wydaje do załadunku setki produktów. Doszło do tego, że nasze magazyny zaczynały się przepełniać, nie było na co czekać, trzeba było zbudować kolejną halę gdzie będziemy przechowywać produkty czekające do dalszej wysyłki na całą Europę. Nie mogłem sobie pozwolić na przestój.

Kto zrobi odpowiednią konstrukcję stalową?

konstrukcje stalowe grudziądzCałe szczęście miałem gdzie postawić jeszcze jedną hale. To znacząco skróci czas jej powstawania. Gdybym jeszcze musiał targować się z sąsiadem o kupienie lub wydzierżawienie jego ziemi to prędzej moja firma by zbankrutowała niż te rozmowy doszłyby do jakiegoś skutku. Tak jak moje poprzednie hale chciałem aby i nowa opierała się na konstrukcji stalowej. Ze smutkiem dowiedziałem, się że firma którą bardzo sobie chwaliłem do tej pory ma tak dużo pracy, że najwcześniejszy termin kiedy mogliby się zając moim projektem jest za kilka miesięcy. Nie mogłem tyle czekać. Wpisałem w wyszukiwarkę – konstrukcje stalowe grudziądz. Wyskoczyło mi kilka firm w tym ta, z która współpracowałem od początków mojej firmy. Wybrałem drugą pod względem oceny firmę, wykonującą takie usługi. Po krótkiej rozmowie i opisie czego bym od nich oczekiwał usłyszałem cenę. Po lekkich negocjacjach doszliśmy do porozumienia, ekipa miała przyjechać na początku przyszłego tygodnia. Pozostało tylko uregulować zaliczkę co uczyniłem niezwłocznie.

W poniedziałek z samego rana ekipa weszła na plac budowy. Konstrukcja stalowa mojej nowej hali rosła w oczach co bardzo mnie cieszyło. Nie mogłem doczekać się kiedy będę mógł posunąć pracę naprzód i przygotować nową halę do przyjmowania towaru. Po trzech dniach konstrukcja stalowa była gotowa, fachowcy spisali się na medal, będę miał dylemat kogo zatrudnić w przyszłości.