Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, musiałam zmienić sobie bardzo szybko pracę. Bardzo długo szukałam czegoś co byłoby odpowiednie dla mnie, aż w końcu postanowiłam, że zacznę produkować nowe zbiorniki na brudną wodę do kamperów i nie tylko.

Woda czysta i brudna – jak zrobić zbiorniki?

zbiornik na wodę brudnąJak się okazuje w ostatnim czasie bardzo popularne stało się podróżowanie kamperami. Był okres kiedy każdy chciał mieć swój samochód kempingowy, wtedy też ceny za takie wóz nie były zbytnio wygórowane. Teraz kiedy są one bardzo wysokie ludzi raczej korzystają z licznych wypożyczalni. Jak się jednak bardzo szybko okazało zbiornik na wodę brudną a także ten na czystą wodę bardzo często jest za mały jak dla osób, które korzystają z kampera. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że montuje się zazwyczaj najmniejsze możliwe opcje, ponieważ za większe należy dopłacić dość znaczące sumy pieniędzy. Postanowiłam więc, że dobrym pomysłem będzie na pewno produkcja nowych zbiorników na wodę zarówno brudną, jak i czysto. Moje zbiorniki miały mieć znaczące rozmiary, ale takie, które z pewnością będą pasować do wszystkich kamperów. Musiałam na samym początku dostosować rozmiary moich pojemników do najpopularniejszych samochodów. Jak się okazało nie było z tym najmniejszego problemu, ponieważ w każdym samochodzie pasował ten sam kształt i rozmiary. Musiałam jeszcze bardzo dobrze dobrać materiały na budowę nowych pojemników na wodę brudną i czystą do kamperów.

Jak się bowiem okazuje bardzo ważny jest plastik, z którego powstają takie pojemniki. Przede wszystkim chodzi tutaj o ten, który jest przeznaczony na wodę brudną, musi on być odpowiedniej grubości. Dodatkowo warto wiedzieć, że ten który jest przeznaczony na wodę czystą ma atesty.